top of page
pobrane.jpg
Content Marketing – co możemy stworzyć najlepszego
w Twojej Firmie aby pozyskać klienta?
Co to jest content marketing?
Content marketing w języku polskim oznacza marketing treści. Najkrócej mówiąc jest to długotrwała strategia, która opiera się na tworzeniu i rozpowszechnianiu treści pożądanych przez odbiorców. Działania w ramach tej strategii skupiają się głównie na promocji i publikacji wartościowych treści dla określonego segmentu odbiorców.
 
 
Kto to jest content marketer?
 
Content marketer to profesjonalista, który planuje, tworzy wielomiesięczną strategię i udostępnia wartościowe treści, które promuje aby przyciągać i przekształcać potencjalnych klientów w klientów, a klientów w stałych nabywców. Analizowanie wyników opartych na treści i obliczanie zwrotu z inwestycji - to również jego zadanie! Zatwierdzone przez eksperta content marketingu treści w różnych formatach takich jak obrazy, infografiki, filmy, quizy, memy, gify, reklamy, posty na blogu, e-booki itp. są udostępniane w Social Media lub innych mediach komunikacji aby pomóc firmie osiągnąć cele marketingowe takie jak np. leady, sprzedaż, pobrania, wyświetlenia, subskrypcje itp.
Dlaczego pisanie treści jest istotną częścią Twoich działań marketingowych?
 
Oto krótki przykład. Aby przyciągnąć uwagę swojej marki, musisz przyciągnąć klientów do swojej witryny. Aby przyciągnąć klientów do swojej witryny, Google musi wyświetlać w wynikach wyszukiwania strony internetowe zawierające to, czego szukają Twoi klienci.
Zapamiętaj!
Twoi klienci nie szukają Twojej marki ani Twoich produktów czy usług, oni szukają rozwiązania swoich problemów! Stąd Twoje treści muszą odnosić się do tych problemów w odpowiedni i angażujący sposób. W ten sposób budujesz świadomość marki i zdobywasz zaufanie. 
Wiesz już dlaczego Content Marketing jest taki ważny?
 
Ponieważ rzetelnie przygotowany Content Marketing w Twojej firmie zwiększy liczbę potencjalnych klientów i sprzedaż!
bottom of page